top of page

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Promosyn Ürünleri
promosyon ürün .jpg
promosyon_ürün_1.jpeg
promosyon_ürün_not_tutacak.png

NEDEN 3D ARTEX ?

Şirket olarak önceliğimiz her zaman özgün, kaliteli ve uygun maliyetli üretimi en kısa zamanda teslim edebilmek olmuştur. Bu kriterleri müşterilerimize sağlayabilmek adına 3 boyutlu üretimler için gerekli tüm aşamaları bünyemizde topladık. Tasarım, Prototip ve Seri Üretim olarak adlandırılabilecek bu 3 aşama sayesinde markalara özgün promosyon ürün üretmeyi kolay hale getirdik. Haftalar içinde binlerce adet ürün üretebilme kapasitesine sahip 3D Artex ile çalışarak sektörünüzde fark yaratmak ve müşterilerinizin marka bağlılığını kuvvetlendirmek için sınırsız imkanlara sahipsiniz.

Projenize özel 3 boyutlu ürünleri ve objeleri müşterilerimize özgün tasarımlarla üretebilme kapasitesine sahibiz

promsyon ürün usb
promosyon ürün power bank

Geleneksel promosyon ürünlerine bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Uygun bütçelere 3 boyutlu ürünler üretimeyi kolay hale getirdik.

Arzu ettiğiniz promosyon ürününü markanıza özel olarak tasarlayıp üretelim. 3D Artex ile siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

SITE ICIN SUKULENT PNG.png

Yaratmak istediğiniz ürünü siz seçin

Müşterilerimizin kurumsal kimliklerine uygun promosyon ürünleri geliştirerek bu ürünleri seri üretebilme imkanına sahibiz.

Markaya Özel Ürünler

Objeler

Ofis ürünleri

Masa Üstü Ürünleri

Aksesuarlar

Teknoloji Ürünleri

promosyon ürün anahtarlık.jpeg
910bfd90f7e68cc899c729cdd6dfbbc7.jpg

DEKOR ÜRÜNLERİ

3D Artex ile çalışarak istediğiniz dekor ürününden istediğiniz adette üretmeniz mümkün.

Dekorasyona yönelik bir ürün üretirken gerekecek 3 aşamayı da kendi bünyemizde toplayarak müşterilerimize başka tedarikçilerle çalışma gereği bırakmıyoruz.

Arzuladığınız ürünü önce bilgisayar programında 3 boyutlu olarak  modelliyoruz, sonra bu modelin prototipini (numunesini) 3D yazıcılarımızı kullanarak çıkarıyoruz. 

3D baskı teknolojisi ile numunesini elde ettiğimiz ürünün kalıbını çıkararak istenilen adette seri üretimi sağlıyoruz. Seri üretim aşamasında malzeme olarak polyester reçineyi tercih ediyoruz.

Gerekli adette üretim yapıldıktan sonra ise arzulanan tonlarda kaplama, eskitme veya el boyama işlemini uygulayarak arzulanan görüntüyü yakalıyoruz.

home decor owl.jpg
ev dekor heykel.jpg
ev dekor.jpg
Dekor Ürünleri
bottom of page